Agencja ochrony w Warszawie

Godna zaufania agencja ochrony w Warszawie

Firma ochroniarska z Warszawy, TG SECURITY POLSKA wypracowała własne systemy zabezpieczeń, które obecnie działają w wielu obiektach. Strategiczne plany na najbliższe lata obejmują między innymi objęciem zasięgiem całego kraju. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne do obsługi Monitoringu Alarmowego jak i Monitoringu Wizyjnego. Ochrona podzielona jest na produkty kierowane przez właściwych menedżerów. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce świadczymy usługi Monitoringu Wizyjnego zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi. Tym, co wyróżnia nas spośród innych firm jest wysoka jakość obsługi klientów, której podstawą jest otwartość na indywidualne potrzeby każdego z nich. Naszym celem jest jak najszybsze poznanie oczekiwań Klienta i uczynienie wszystkiego, by stały się one rzeczywistością. Zapraszamy do naszego oddziału w Warszawie.

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe Warszawa

Oferujemy instalację profesjonalnych systemów alarmowych podłączonych do monitoringu dowolnego obiektu lub domu na terenie Warszawy.

Ochrona inwestycji budowlanych

Ochrona inwestycji budowlanych Warszawa

Zapewniamy bezpieczeństwo inwestycji budowlanych – zarówno obiektu, jak i mienia.

Ochrona budynków użyteczności publicznej

Ochrona budynków użyteczności publicznej Warszawa

Zapewniamy bezpieczeństwo takich obiektów, jak poczta, dworzec czy centra handlowe.

Fizyczna ochrona obiektów

Fizyczna ochrona obiektów Warszawa

Zapewniamy ochronę przed występowaniem wszelkiego rodzaju wykroczeń i przestępstw.

Zainteresowany ochroną domu?

Jak zabezpieczyć swój dom?

Systemy ochrony oferowane przez agencję ochrony TG Security Polska tworzymy indywidualnie dla każdego obiektu, uwzględniając jego specyfikę i faktyczne potrzeby Klienta. Warszawa jest jednym z wielu polskich miast, objętych zasięgiem naszego działania. Podstawą do sporządzenia planu ochrony jest wykonanie przez naszych specjalistów wizji lokalnej, wyodrębnienie poszczególnych stref bezpieczeństwa, identyfikacja zagrożeń, a następnie opracowanie procedur eliminujących nieprawidłowości oraz wdrożenie systemu przeciwdziałania potencjalnym zagrożeniom niezidentyfikowanym. W obiektach chronionych przez agencję ochroniarską TG SECURITY POLSKA system ochrony poddawany jest stałej analizie, a także szczegółowej kontroli wewnętrznej. Specjalizujemy się w obsłudze obiektów o różnorodnej specyfice.

Zaufali nam:
Logo firmy GOLDBECK
Logo firmy COMPENSA
Logo firmy Allianz
Logo firmy Budimex
Logo firmy BOSCH
Logo firmy DON PRESTIGE RESIDENCE

Wycena ochrony w Warszawie




Masz pytania?

Jeżeli chciałbyś skorzystać z usług ochrony ale masz jeszcze dodatkowe pytania lub wątpliwości to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Umówimy spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu na terenie Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu

 

tel. 61 29 77 957
mail: sekretariat@tgsecuritypolska.pl

Agencja ochrony działa również na terenie miasta: