Firma ochroniarska Wrocław

Profesjonalna firma ochroniarska we Wrocławiu

Agencja ochrony TG Security Polska świadczy swoje usługi również na terenie miasta Wrocław. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce świadczymy usługi MONITORINGU WIZYJNEGO zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi. Tym, co wyróżnia nas spośród innych firm jest wysoka jakość obsługi klientów, której podstawą jest otwartość na indywidualne potrzeby każdego z nich. Naszym celem jest jak najszybsze poznanie oczekiwań Klienta i uczynienie wszystkiego, by stały się one rzeczywistością. Oferta ochrony skierowana także dla Klientów z miejscowości pod Wrocławiem.

Ochrona domu

Ochrona domu Wrocław

Do realizacji zadań związanych z doraźną ochroną fizyczną wykorzystujemy najnowsze rozwiązania

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe Wrocław

Systemy alarmowe dają dużą możliwość nie tylko przed kradzieżą czy naruszeniem strefy chronionej.

Fizyczna ochrona obiektów

Fizyczna ochrona obiektów Wrocław

Posterunki stałe znajdują się w strategicznych miejscach chronionych obiektów.

Monitoring wizyjny

Monitoring wizyjny Wrocław

Nasze systemy WMA cechują się najwyższym na rynku poziomem jakości

Szukasz profesjonalnej ochrony?

Jaki monitoring alarmowy?

System alarmowy zainstalowany w obiekcie inicjuje informacje np. o zakłóceniu jednego z detektorów. Wrocław jest jednym z licznych polskich miast, objętych zasięgiem naszego działania. W chwili otrzymania sygnału operator stacji monitorowania niezwłocznie wysyła patrol interwencyjny, będący najbliżej miejsca zdarzenia oraz wzywa jednostki specjalne np. Straż Pożarną, Policję czy służby medyczne. Patrol dociera do obiektu w ciągu 5 do 15 minut w celu ujęcia sprawcy lub zabezpieczenia obiektu.
Oferuje montaż kamer i telewizji przemysłowej oraz instalację profesjonalnych systemów alarmowych podłączonych do monitoringu dowolnego obiektu lub domu. Takie działanie w znaczący sposób podnosi poziom zabezpieczenia przed włamaniem. Zaufaj doświadczonej firmie ochroniarskiej z Wrocławia i już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami!

Zaufali nam:
Logo firmy GOLDBECK
Logo firmy COMPENSA
Logo firmy Allianz
Logo firmy Budimex
Logo firmy BOSCH
Logo firmy DON PRESTIGE RESIDENCE

Wycena ochrony we Wrocławiu
Masz pytania?

Chciałbyś  uzyskać dodatkowych informacji na temat usług ochrony we Wrocławiu? Na wszystkie Państwa pytania odpowiedzą nasi specjaliści od ochrony domu i biznesu. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu

 

tel. 61 29 77 957
mail: sekretariat@tgsecuritypolska.pl

Agencja ochrony działa również na terenie miasta: