#
Wieloletnie doświadczenie
Tg security polska

Naszą ofertę usług kierujemy zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Współpracę podejmujemy zarówno z właścicielami dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw. Stawiamy na wysoką jakość usług i jak najniższe koszty. Zapewniamy nie tylko profesjonalne wykonanie systemów alarmowych zapewniających ochronę, lecz także ich fachowe projektowanie, uwzględniające indywidualną sytuację. Świadczenie usług na najwyższym poziomie możliwe jest wyłącznie dzięki zatrudnieniu doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników regularnie biorących udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

zdj1
zdj2
#
Nowoczesne technologie
Tg security polska

Nie poprzestajemy na tym, co udało nam się osiągnąć – stale poszerzamy nasze kompetencje oraz inwestujemy w nowoczesne technologie i rozwiązania pozwalające zagwarantować Państwu bezpieczeństwo na jeszcze wyższym poziomie. Pragniemy dodać, że bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi – posiadamy polisę ubezpieczeniową gwarantującą Państwu całkowite bezpieczeństwo. Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z ustaleniami i umową, ale jednocześnie jesteśmy otwarci na poszerzanie zakresu usług, jeśli w trakcie realizacji zobowiązania pojawią się nowe okoliczności.

WYBIERZ PROFESJONALISTÓW!
Tg security polska

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające nam świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia, a także konwojów.
Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów!

Kariera w firmie
Tg security polska

Szukasz pracy w branży ochroniarskiej? Poszukujesz soldinego i uczciwego pracodawcy?
Już dziś wyślij do nas CV i dołącz do naszego zespołu!

Nasza firma to:
5000
klientów
2000
pracowników
100
grup interwencyjnych
18
lat na rynku
Zaufali nam:
goldbeck-logo
compensa-logo2
allianz
budimex
Bosch-logo
don-prestige2
Copyright 2018 © TG SECURITY POLSKA
Ochrona Poznań
Polityka prywatności >>
projekt strony POZitive.pl